Článek na rozloučenou

Ačkoliv 2 týdny byly dlouhé, tak jsme si to tu všichni naprosto užili. No ale vraťme se k dnešnímu článku.

Naše lodě, které jsme si vyráběli, nebyly vůbec jednoduché sestavit. Nejdříve se hodnotil jejich vzhled, ale na vzhledu přeci tolik nezáleží… Potom odstartovaly závody s našema loděma a to tak, že jsme museli naše lodě dofoukat až na konec bazénu. A potom se ještě testovalo, kolik zátěže naše loď  unese.

Potom jsme šli hledat čarodějnici, aby nám poradila,  jak se máme dostat do říše mrtvých. No jak jinak, zadarmo to nebylo. Chtěli po nás různé věci, které jsme splnili. Potom jsme šli pro mrtvou vodu, déšť nás neminul a přišel nás též navštívit. Za odměnu nám večer pustili film Lovecká sezona, u kterého jsme se dost nasmáli.

Ve středu ráno jsme se probudili, no a šli jsme si potom otestovat naše znalosti. Někdo byl víc úspěšný a někdo zase méně.

Jo a jinak Felix a Alex se mají dobře, šli jsme je zkontrolovat, no a zatím je vše v pohodě) R.I.P. pro naše superhrdiny Felixe a Bezdomovec Alexe. Když jsme ale k jejich hrobům přišli o den později,  byly jsme obě dost překvapený, protože Felixův a Alexův hrob byl zničený, a tak jsme si řekly, že kdo to udělal, zažije peklo. No, ale nakonec jsme to opravily.

Pak jsme měli v oddíle uvařit mrtvou vodu ze studny zapomnění. Potom jsme se přesunuli na ostrov obětí. Tam nás překvapila Squid game, při  které jsme dělali různé úkoly a sbírali části těla. Bahno se nám opět nevyhnulo. 

Splést si vedoucího s kámošem není vždycky nejlepší. Večer k nám do chatky přišel Honza a šel k nám nahoru, no a my si samozřejmě myslely, že to jsou naše holky ze zdola, takže jsme tak trochu omylem zařvaly.

Tak to je vše a tímhle se s váma loučíme, protože zítra už s Nikčou odjíždíme. No ale, užily jsme si to.

Nikča a Hečka, 3. oddíl, Mořské okurky

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Co se děje na táboře

Zrychlený rok

Čaká nás skřetí ostrov