Co se děje na táboře

Ahoj, jmenuji se Eliáš Vele a chci vám něco říct o tomto táboru.

Když jsme přijeli do tábora, museli jsme vypsat dotazník o tom, že jsme praví piráti. Nato jsme dostali každý pět stříbrných (měna) a šli jsme do hospody U Zlámané hnáty, kde jsme se všichni posadili a někdo si koupil vodu, vodu s likérem, nebo rum. Navečer jsme se všichni odebrali do hlavní kajuty (jídelna), kde jsme si rozložili spacáky a karimatky a šli jsme spát. V půlnoci nás vzbudili a řekli nám, že se potápíme a tak jsme vyšli ven, kde jsme se museli brodit potokem. Nakonec jsme vylezli a šli jsme lesem až na louku a cestou nám dali věci na spaní.

Následující den jsme měli volno, protože jsme na louce zmokli. Další den jsme šli za pokladem a rozdělovali jsme se do týmů. Následující dny jsme hráli různé hry jako např. ping pong, chození po Zoo, žezlo, houkanou, vyrábění šerpy, převažování kbelíků šiškami, aby jsme dostali svačinu, závodní otáčky, živé Člověče nezlob se, a tak dál.

Včera jsme měli zrychlený rok, který trval den a za ten den jsme slavili silvestr, Velikonoce a Vánoce, kde jsme dostali trička s logem OSJO a s motivem pirátů. Nakonec nám večer smrtky zastřelily admirála Dejva, pak jeho admirálskou šerpu převzal první důstojník Pýtý a Pájič se stal jeho prvním důstojníkem.

Eliáš Vele, 1. oddíl, loď Pekáč


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Svolávání pirátů do hospody U Zlámaný hnáty

Čaká nás skřetí ostrov

Návrat domů z přístavu Nesytá