Jdeme pro mrtvou vodu

Vstávali jsme cca v 8:00 a byl zase nástup a potom v cca 8:10 jsme šli na snídani. Až  do 15:00 jsme měli volno (snad poprvé za celý tábor).
 
Jenže pak přišel zase nástup, kde nám řekli, že půjdeme hledat mrtvou vodu a řekli nám, ať si vezmeme pití, pokrývku hlavy a všechno co chceme, ale hlavně a především pneumatiku. Pak byl opět nástup a v cca 15:10 jsme vyšli do terénu. 
 
1. úkol na nás čekal u stanoviště u rybníka, kde jsme museli nakreslit rybník s vodníkem, to nám trvalo cca 30 min.
 
2. stanoviště bylo ukryté v lese, kde jsme museli rozdělat oheň  křesadlem a přepálit provázek, aby jsme dostali svíčky.
 
3. stanoviště bylo v lomu, kde jsme museli poslepu lít vodu do láhve, jenže nám začalo pršet, tak jsem si musela vzít pláštěnku.
 
4. stanoviště spočívalo v tom, že jsme dostali frizbí (nevím, jak se to píše) a k tomu provázek a museli jsme tím provázkem a talířem vytáhnout láhev z bazénu, aniž jsme se ji dotkli. Když láhev přeplavala bazén, šli jsme do tábora. 
 
Potom byl v cca 17:15 opět nástup na večeři. Další nástup  byl v čase cca 18:15, kdy jsme šli do hlavní kajuty, kde bylo vyhodnocení. My jsme skončili na 2. místě. Potom ten, kdo chtěl, se mohl dívat na film, a potom jsme šli všichni spát a byl celej náš den.
 
Karin Kočí, 3. oddíl, loď Kunhuta

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Co se děje na táboře

Zrychlený rok

Čaká nás skřetí ostrov