OSJO má na tričkách nové logo

Hned první den, aby jsme mohli jít do hospody a stát se piráty, tak jsme museli plnit ruzné úkoly, např. plavat na zemi a tak dále. Potom jsme si vzali 5 věcí do tábora, z toho byly některé povinné, např. spodní prádlo, kraťasy, tepláky, ponožky, a zbytek volitelný, Potom jsme šli spát do hlavní kajuty, ale někdy v noci nás vzbudili, že je obří bouře šli jsme na druhý ostrov. Šli jsme potokem na louku, kam nám dovezli lodí spacáky a šli jsme spát, ale potom přišla doopravdická bouře a začalo pršet. Asi tak hodinu jsme tam byli, když byla bouře, potom se vedoucí rozhodli, že půjdeme raději do tábora, aby jsme se vyspali.
 
Vyspali jsme asi do půl deváté, potom bylo volno, tak jsme hráli stolní tenis. Potom byl už třetí den, kdy se hledali lodě a potom se rozhodovalo o týmech. Poté  byl závod s loděmi, kdo jako první dojede do tábora. Poté jsme hledali poklad s dublony a každý dostal dva dublony, tak jsme je prodali a kurz byl 10 stříbrných za jeden dublon. Dále jsme navštívili Zoo, kde sis mohl zaplatit za různé úkoly, ale jenom ty, co byly napsané na tabulce, jsme mohli vidět. My jsme si zaplatili hrocha, lachtana, žirafu a ledního medvěda. Poté jsme šli do hlavní kajuty a najednou k nám přišly smrtky a říkaly nám, že pokud nestihneme získat všechny dublony zpátky, tak že do šesti dnů zemřeme, takže jsme šli hledat poklady na jiné ostrovy.
 
Nejdřív jsme šli na ostrov Pepiny, dále na Jirkův ostrov a potom na ostrovy Kláry a Honzy a to byly čtyři dny, kdy jsme šli pro poklady. Dále  jsme zjistili, že nám chybí čtyři dublony, které jsme dali smrtkám, ale to jsme měli už jenom pár hodin, takže za chvíli si pro nás měly přijít smrt, ale naštěstí je admirál přemluvil na jeden zrychlený rok, který byl vlastně jeden den, takže byla nejdřív zima, kdy jsme lyžovali, poté bylo jaro, kdy byly Velikonoce, kdy kluci dělali pomlázku, ale protože nebyly na ostrově vrby, tak jsme je dělali z kopřiv a nikomu to nešlo  a holky zase dělaly kamínky jako vajíčka, protože na ostrově nebyly slepice. Poté si kluci vzali pomlázky a mrskali holky a pak nám zase holky daly kamínky, a jaký tým měl nejvíce kamínků,  ten vyhrál, ale taky se hodnotilo, jak velká byla pomlázka a jak hezká, a taky, jak byla originální, a dokonce taky, kolik pomlázka vydržel. A pak nás holky polejvaly vodou, kterou měly v ešusech a u holek se hodnotilo, jak hezké byly jejich kamínky, zatímco u kluků se zase hodnotilo, jak moc byli kluci mokří, a ten tým, co byl nejméně mokrý, tak vyhrál. A zapomněl jsem doplnit, že na to všechno bylo 5 minut na polejvání a 5 minut na mrskání, a poté byl podzim, kdy jsme sbírali do kyblíku např:borůvky, bylinky, jablka a vodu, a dále byla zima a Vánoce, jupí, kdy jsme dostali za dárek trička a zjistili jsme, že OSJO má na tričkách nové logo, a to je zatím všechno.

Vojta Kovář, 2.oddíl, loď Mořská okurka

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Svolávání pirátů do hospody U Zlámaný hnáty

Čaká nás skřetí ostrov

Návrat domů z přístavu Nesytá