Svolávání pirátů do hospody U Zlámaný hnáty

Piráte,

je načase, aby ses přestal válet, zvedl své líné haksny a dostavil se rychle do hospody U Zlámaný hnáty poblíž přístavu Nesytá. Musíš se přidat ke svým pirátským kumpánům a začít hledat truhlu s pokladem! Zlata už začíná být mezi piráty málo a naše železné zásoby nám docházejí. Náš admirál tě potřebuje! V hospodě tě prověříme, že jsi opravdový pirát, který má nárok nalodit se s námi na loď. Připrav se na to, že cesta bude nebezpečná, čekají tě bouře, vedro i bažiny, budeš muset odolat nemilosrdným nepřátelům, ale pokud to všechno zvládneš, na konci cesty bude zlato tvoje. Dokaž, že se nebojíš a nemáš plné kalhoty!

Do přístavu Nesytá se můbžeš dostat koňským povozem, nebo pěšky po vlastní ose, vyber si, co chceš. Jen nás dopředu informuj, jak se do přístavu dostaneš.

Kdo má kámoše piráty z daleka, určitě rád využije nabídku společného cestování koňským povozem ARNOLDEM z České Třebové. Ten bude vyjíždět v neděli 16. 07. z autobusového nádraží v 14:30. Sraz  pro nakládku pirátské bagáže do povozu bude již od 14:00.

Kdo se cítí bezpečněji raději sám, ať si jde pěšky bahnem, nebo ať přijede vlastním povozem. Tvůj příjezd nicméně očekáváme v neděli 16. 07. nejdříve v čase 16:30-17:00 na shromaždiště před přístav Nesytá (50°27.853'N, 15°56.021'E). Pozdní ani dřívější příjezdy nebudou nikomu tolerovány!

Jen správný pirát umí na místo srazu dorazit včas.

Vrchní admiralita

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Co se děje na táboře

Zrychlený rok

Čaká nás skřetí ostrov