Zrychlený rok

Mysleli jste si, že je konec  Tak to jste mysleli špatně. Jak jsme psali v minulém článku o rozstřelu, samozřejmě vyhrál tým Klárčin. Další den jsme závodili mezi týmy, soutěžili jsme s provazy, s kolama a s pneumatikami (neboli našimi loděmi). Kola samozřejmě nebyla zadarmo, proto jsme si je museli koupit za stříbrný, někdo měl lepší kolo a někdo zase to horší. Potom jsme našli poslední poklady, no a večer jsme je odemkli. 

No a samozřejmě šaman chtěl jídlo, neboli bramboráky. Museli jsme sehnat suroviny. Všichni jsme je sehnali a taky jsme si to i odpracovali.  Někomu se s vařením dařilo lépe a někomu méně. No a nezapomeňme na našeho šnečka Felixa, Felixe Superhrdinu. Žil si tu skvělej život, no ale někdo ho zašlápl:( Takže R.I.P. Felix. Udělali jsme mu hrobeček u ohniště v lese, kde má pohřbeného i svého Kámoše Alexa. 

Potom byl večerní sraz, kde nám Dave oznámil, že se odpočet zdelšil na rok, no a potom byla diskotéééka. Ráno jsme se vzbudili no a byla teda total zima. Potom jsme si vyrobili lyže. No  a potom přišlo jaro a na jeře jsou Velikonoce, takže kluci dělali pomlázky, no a holky vajíčka. Potom bylo Léto a taky total vedro, takže jsme šli k bazénu:D. No a potom byla zase zpět zima a Vánoce. Ježula nám donesl trička. Dalši den jsme se probudlili už v klidu, no a vyráběli jsme naše lodě, doufáme že Klárčin tým vyhraje. Hahaha.


Nikča a Hlečka, 3. oddíl, Mořské okurky


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Svolávání pirátů do hospody U Zlámaný hnáty

Čaká nás skřetí ostrov

Návrat domů z přístavu Nesytá